„Wrzosowe wzgórze” na wiosnę

Print Friendly, PDF & Email
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Oferta Szczecińskiego Towarzystwo Budownictwa Społecznego przedstawiona na odbywających się w miniony weekend (30 września – 1 października 2017) jubileuszowych 30 Targach Nieruchomości i Wyposażenia „Home Arena” spotkała się z ciepłym przyjęciem odwiedzających.

STBS targi 2010 09 01 10

W tej edycji targów głównym punktem oferty były mieszkania na osiedlu „Wrzosowe wzgórze”, którego budowa rozpoczęła się w tym roku, a mieszkania będą gotowe do zasiedlenia na wiosnę 2019 r. 

Osiedle położone jest przy ul. Szosa Polska u zbiegu z ul. Dojazdową na Wzgórzach Warszewskich i z wielu okien rozciąga się wspaniały widoka na malownicze rozlewiska Odry i rozciągające się za nimi jezioro Dąbie. Nowa inwestycja to 274 mieszkania, w których dominują najchętniej wybierane mieszkania dwupokojowe. Cztery lokale na parterze przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Tradycyjnie już Szczecińskie TBS oferuje standard wyposażenia „pod klucz” pozwalający zamieszkać od razu po otrzymaniu kluczy, bez konieczności przeprowadzania prac adaptacyjnych czy remontowych. 

Każda inwestycja jest oddawana wraz ze starannie zagospodarowaną wspólną przestrzenią wokół budynków, placami zabaw dla dzieci, zielenią i małą artchitekturą uprzyjemniającą czas spędzany na osiedlach i ułatwiającą budowanie przyjaznych relacji międzysąsiedzkich. Na osiedlu planowany jest również żłobek dla najmłodszych mieszkańców.

Pracownicy Szczecińskiego TBS oprócz prezentacji walorów osiedla przybliżali także gościom zasady systemu partycypacji w kosztach budowy lokali, a także na bieżąco oceniali czy zainteresowany mieszkaniem spełnia warunki do zawarcia umowy. 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.