Dzień Sąsiada przy ul. Łuczniczej, 23 czerwca 2018

Print Friendly, PDF & Email
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Sąsiedzkie spotkanie przy boisku. Pierwszą sobotę wakcji mieszkańcy osiedli przy ul. Łuczniczej, Krasińskiego i Zakopańskiej spędzili świętując Dzień Sąsiada – coroczny festyn organizowany przez Szczecińskie TBS. Całodzienny program wypełniony atrakcjami dla dzieci i dorosłych był okazją, by lepiej się poznać i spędzić wspólnie czas.

Energetyczna muzyka i zapachy z grilla już od rana zachęcały młodszych i starszych mieszkańców, by przyjść na osiedlowy dziedziniec przy boisku, gdzie odbywało się spotkanie. Dzieci chętnie korzystały z malowania buziek. Same również malowały podczas specjalnie dla nich zorganizowanych warsztatów plastycznych. Powodzeniem cieszyły się również zabawki z balonów przygotowane przez wielkiego marynarza. Gwoździem programu były jak zwykle pokazy i zabawy Klauna Tomiego m.in.: warsztaty puszczania gigantycznych baniek, warsztaty cyrkowe czy gwóźdź programu – Klaun Tomi Show. Klaunem zachwyceni byli również dorośli zaproszeni do wspólnej zabawy.

Elementem Dnia Sąsiada, który zawsze budzi najwięcej emocji jest Kapslowy Wyścig Pokoju. Wystarczy tor do gry w kapsle i szybkie wyjaśnienie zasad, aby dzieci wciągnęły się w rywalizację. Doping rodziców i ich strategiczne podpowiedzi, sprawiają, że tak naprawdę w wyścigu biorą udział całe rodziny. Rodzice dopingowali swoje pociechy i w razie potrzeby udzielali trenerskich wskazówek odnośnie techniki pstrykania kapsli.

Na siedzeniach osiedlowego amfiteatru rozłożyły się warsztaty latawcowe, na których rodzice, a zwłaszcza tatusiowie, mogli z dziećmi samodzielnie wykonać od posdstaw latawce, które następnie próbowali wzbić w powietrze.


Sąsiedzkie spotkanie zakończyły rockowe brzmienia szczecińskiego zespołu H2MS, przy których bawili się i starsi i młodsi.

– Szkoda, że takie spotkania nie odbywają się co rok – takie opinie można było usłyszeć od wielu uczestników imprezy

Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.


 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.