AKTUALNOŚCI

Szczecińskie TBS ogłosiło przetarg na budowę oraz wyposażenie Mediateki na Prawobrzeżu. Znajdzie się w nim m.in.: wypożyczalnia książek, czytelnia, sala multimedialna i przestrzeń wystawiennicza. To pierwszy tego typu obiekt w Szczecinie planowany od podstaw – od konkursu architektonicznego po budowę. 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie ogłasza nabór wniosków skierowany do osób starszych, chętnych do wynajęcia mieszkań wspomaganych 
w ramach programu „Dom dla seniora”, które stanowią własność Szczecińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. Z osobami chętnymi do wynajęcia mieszkania Gmina Miasto Szczecin zawrze umowę najmu tego mieszkania.

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłasza nabór osób chętnych do partycypowania w kosztach budowy mieszkań przeznaczonych na wynajem w ramach  programu mieszkaniowego „Dom dla Absolwenta”.  Wysokość partycypacji wynosi 15 proc. wartości lokalu mieszkalnego wyliczonego według aktualnej wartości odtworzeniowej na dzień zawarcia umowy partycypacyjnej.

Zgodnie z informacją podaną w ogłoszeniu Konkurs – Koncepcja urbanistyczno-architektoniczna rewitalizacji zabudowy w rejonie ulic: Oficerskiej, Mierniczej, Cichej, Lekarskiej i A. Krzywoń w Szczecinie na tle rewitalizacji obszaru Starego Miasta Dąbie (kliknij tutaj by sprawdzić szczegóły), w piątek, 23 kwietnia 2021 r. o godz. 13, zostały podane do wiadomości wyniki konkursu.

Zgodnie z informacjami podanymi w ogłoszeniu o naborze uzupelniającym na nabycie partycypacji w kosztach budowy lokali mieszkalnych na osiedlu Wrzosowe Wzgórze, etap I, w sytuacji, gdy kilku wnioskodawców ubiegać się będzie o ten sam lokal mieszkalny, o wskazaniu wnioskodawcy do zawarcia umowy partycypacji zadecyduje losowanie przeprowadzone w siedzibie spółki.

Strona 1 z 25

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Rejon Lewobrzeże
tel. 91 430 91 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon Prawobrzeże
tel. 91 461 36 92
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
91 430 91 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
Rejon Lewobrzeże
  91 430 91 15 od 8 do 15.30
Rejon Prawobrzeże
  91 461 36 92 wew.160 od 8 do 15.30
Pogotowie Lokatorskie
  91 488 09 86 po 15 i w dni wolne

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.