Nowa strona Szczecińskiego TBS

Print Friendly, PDF & Email
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Nowoczesny wygląd, intuicyjna nawigacja i wszystkie informacje na wciągnięcie ręki – Szczecińskie TBS odświeżyło swoją stronę internetową.

nowa strona stbs 

Obchodzone w tym roku 20-lecie działalności Szczecińskiego TBS stało się okazją do wprowadzenia zmian w serwisie www spółki. Strona podkreśla trzy główne obszary działalności: budowę nowych osiedli, rewitalizację szczecińskiego śródmieścia i zarządzanie nieruchomościami. Każde z tych działań znalazło swoje odzwierciedlenie w górnym menu i zostało szczegółowo opisane.

Osoby zainteresowanie mieszkaniami w Szczecińskim TBS znajdą na stronie charakterystykę wszystkich osiedli oraz zasady partycypacji i aktualną ofertę mieszkań.

Z kolei w nowej zakładce „Dla mieszkańców” zebrano w jednym miejscu najpopularniejsze i najbardziej potrzebne informacje ważne dla mieszkańców – gdzie zadzwonić w razie awarii, jak załatwić poszczególne sprawy, kto jest administratorem, jakie dokumenty wypełnić itp.

Miłośnicy szczecińskich kamienic z pewnością docenią podstronę prezentującą efekty prac rewitalizacyjnych Szczecińskiego TBS, a w szczególności galerię „przed” i „po” ukazującą jak na przestrzeni lat śródmieście odzyskuje utracony urok.

Na uwagę zasługuje też zakładka „Programy mieszkaniowe”. Zebrano w niej informacje o realizowanych we współpracy z Gminą Miasto Szczecin działaniach dla mieszkańców naszego miasta. Teraz w łatwy sposób można dowiedzieć się o każdym z 7 społecznych programów mieszkaniowych – na jakie wsparcie mogą liczyć dzieci z pieczy zastępczej i jej usamodzielniający się wychowankowie, na jakie studenci i absolwenci, a na jakie młode rodziny, rodziny wielodzietne wymagające wsparcia oraz seniorzy i osoby niepełnosprawne.

Zachęcamy do częstych odwiedzin!

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.