Wielkanocne warsztaty w Środku

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rada Osiedla Śródmieście Zachód i ŚRODEK – Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zapraszają na spotkanie warsztatowe, którego uczestnicy ozdabiać będą pisanki i tworzyć stroiki na wielkanocny stół. Powstałe dzieła będzie można zabrać ze sobą.

Spotkanie jest okazją, by własnoręcznie stworzyć świąteczne ozdoby, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego.

Użyjemy różnych technik jak dekupaż czy zdobienie włóczką – zapowiadają organizatorzy. – Zapewniamy materiały, ale zachęcamy też do zabrania z domu tego, co może się przydać. Po naszej stronie jest też kawa i herbata oraz dobra atmosfera podczas spotkania!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, powstałe dzieła można będzie zabrać ze sobą. Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób, a zatem kto pierwszy, ten lepszy. Akcja, organizowana we współpracy z Radą Osiedla Śródmieście-Zachód, odbędzie się 22 marca 2018 r. (czwartek) w godzinach 17–19 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, wejście od ul. Boh. Getta Warszawskiego za sklepem Andergrand). Wszyscy – w każdym wieku – są mile widziani.

Spotkanie zainauguruje tegoroczny cykl regularnych spotkań otwartych dla starszych i młodszych mieszkańców Szczecina, w ramach których uczestnicy tworzyć będą różne rzeczy dla siebie i – uwaga! – przestrzeni Śródmieścia. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu pn. Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie, realizowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

organizatorzy: ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki, Rada Osiedla Śródmieście Zachód, Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”, Gmina Miasto Szczecin

więcej informacji: www.facebook.com/SrodekSzczecin

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plakat wielkanoc znaki

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.