Dzień Sąsiada przy ul. Łuczniczej – zapraszamy serdecznie

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dzień Sąsiada to coroczny festyn integrujący mieszkańców osiedli zarządzanych przez Szczecińskie TBS. Każdego roku odbywa się na innym osiedlu. 

W tym roku okazję do weekendowej zabawy będą mieli mieszkańcy nowego osiedla położonego przy ulicach Łuczniczej, Krasińskiego i Zakopiańskiej. W sobotę 23 czerwca na dziedzińcu przy ul. Łuczniczej zaplanowano zabawy i atrakcje zarówno dla młodszych, jak i starszych połączone z poczęstunkiem, muzyką i tańcami. Będzie doskonała okazja do poznania sąsiadów i zacieśnienia zawiązanych już relacji.

Oto jak zapowiada się tegoroczny program festynu Dzień Sąsiada, który odbędzie się na osiedlowym dziedzińcu przy boisku i amfiteatrze.

DLA NAJMŁODSZYCH
 • Tomi oKlaun Tomi Show
  Rozbrajające gagi, magiczne sztuczki, autorskie piosenki i żonglerskie etiudy, a do tego szczudlarze tworzący balonowe zoo, czyli figurki zwierząt z balonów modelin… oto kwintesencja Klauna Tomiego i jego trupy! 
  Spektakle tego niezwykłego animatora dla dzieci i dorosłych to połączenie żartów i iluzji scenicznych z grami ruchowymi, rodzinnymi konkursami i zabawami na scenie.
 • bania oMalowanie buziek i gigantyczne bańki
  Kotek, tygrysek, motyl, a może Spider Man? Rysunek na buzi maluchów ogranicza tylko ich wyobraźnia, a dzieciaki uwielbiają przeistaczać się w inne postaci lub ulubionych bohaterów.
  Z kolei bajkowy pokaz gigantycznych baniek wprowadzi wszystkich w kolorowy świat, a chętni – mali i duzi – spróbują swoich sił w ich puszczaniu.
 • kapsle oKapslowy Wyścig Pokoju
  Powrót do przeszłości w nowoczesnym wydaniu zapewni specjalnie przygotowana trasa Kapslowego Wyścigu Pokoju. Gra ta, choć już zapomniana, natychmiast odżywa, gdy tylko dzieci poznają jej zasady. 
  Wystarczy samodzielnie udekorowany kapsel, w który maluchy pstrykają palcami tak, aby jak najszybciej zakończyć rozgrywkę nie wychodząc poza tor. Zaciekła rywalizacja, ale i świetna zabawa gwarantowana!
DLA NIECO STARSZYCH
 • Warsztaty plastyczne
  W trakcie warsztatów, uczestnicy, pod fachowym okiem prowadzących, będą mieli okazję do samodzielnego wykonania niepowtarzalnych zabawek
DLA KAŻDEGO
 • koncert oKoncert
  W trakcie festynu odbędzie się koncert zespołu rockowego Rajd. Zaskakujące wcielenie znanej i lubianej postaci. Której? Odpowiedź znajdziecie na festynie.
 • jedzenie oPoczęstunek – dania z grilla
  Aby uczestnicy festynu mieli energię na udział w tak wielu atrakcjach, zadbano również o poczęstunek.
  W trakcie Dnia Sąsiada będzie można posilić się pysznymi daniami z grilla oraz innymi przekąskami.

Wypełnione atrakcjami spotkanie na świeżym powietrzu będzie świetną okazją dla sąsiadów, by się lepiej poznać. A być może stanie się nawet przyczynkiem do nowych ciekawych znajomości. Zapraszamy do udziału!

Kiedy23 czerwca 2018, początek godzina 12.
GdzieSzczecin, osiedle przy ul. Łuczniczej, dziedziniec przy boisku.
Udział w festynie jest bezpłatny.

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.