Bal bohaterów literackich

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Przebierz się za bohatera literackiego i wybierz na bal! Kto z nas nie marzył choć raz, by przenieść się do świata z książki? Już wkrótce będzie to możliwe – w ostatni weekend września w Piwnicy Kany odbędzie się Bal Bohaterów Literackich. 

Wystarczy wybrać bohatera literackiego – ulubionego, znienawidzonego czy od dawna fascynującego – wymyślić i zastosować autorskie przebranie, a następnie przybyć na Bal Bohaterów Literackich i bawić się dobrze.

– Ten wieczór to wyjątkowa okazja, by przypomnieć i ożywić najbardziej intrygujące postaci z książek. To także pretekst do nawiązania zupełnie fantastycznych znajomości – tłumaczy Aleksandra Grzesiek ze Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego „Oswajanie sztuki”, inicjatorka akcji. 

Na tę szczególną imprezę zaproszeni są wszyscy dorośli, którzy zechcą wcielić się w wybrane literackie alter ego. W trakcie imprezy, która startuje 28 września (piątek) o 20 w Piwnicy Kany (pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5), będzie można wziąć udział w słowno-książkowych rozrywkach, za które odpowiadać będą mistrzowie ceremonii – Agata Kolasińska i Adam Kuzycz-Berezowski. Oprawę muzyczną zapewni – znany bywalcom Hormona (i nie tylko) – Tomm. Wstęp jest wolny, obowiązują przebrania!

Organizatorem Balu Bohaterów Literackich jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”. Partnerem wydarzenia jest Piwnica Kany. Bal Bohaterów Literackich jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

###

co – Bal Bohaterów Literackich
kiedy – piątek, 28 września 2018, start o godz. 20
gdzie – Piwnica Kany (pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5)

WSTĘP WOLNY

więcej – fb.com/OswajanieSztuki

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.