Zmiany w programie mieszkaniowym „Dom Dużej Rodziny”

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Miasto Szczecin we współpracy ze Szczecińskim TBS przygotowuje się do zasiedlenia dwóch kolejnych mieszkań w ramach programu mieszkaniowego „Dom Dużej Rodziny”. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń w realizacji programu uznano potrzebę wprowadzenia w nim zmian.

Program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodzin z większą niż troje liczbą dzieci. Dlatego też w najbliższym naborze wniosków udział będą mogły wziąć rodziny, w skład których wchodzi co najmniej czworo dzieci. Ponadto uznając wskazówki i rady rodzin zainteresowanych wynajmem mieszkania w ramach programu, przyjęto, że przy dochodach wnioskodawców uwzględnione zostaną środki pieniężne, które rodzina uzyskuje w Programie 500+. Zmiana ta wpłynie na zwiększenie możliwości rodzin uboższych w ubieganiu się o wynajem mieszkania. Rodziny te będą mogły wykazać się dochodem powyżej wymaganego  minimalnego dochodu, uprawniającego do udziału w programie. Zapraszamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami, treść programu do pobrania poniżej.

Szczegóły dotyczące warunków niezbędnych do złożenia wniosku o wynajem mieszkania w ramach programu, znajdą się w ogłoszeniu o naborze wniosków, który zostanie ogłoszony w najbliższym czasie na naszej stronie oraz stronach internetowych Urzędu Miasta Szczecin, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Szczecińskiego TBS. Zapraszamy do składania wniosków!

Załączniki:
Pobierz plik (Program_Dom_Duzej_Rodziny_wersja_2019-04-23.pdf)Program mieszkaniowy Dom Dużej Rodziny”[ ]173 kB2019-05-17 14:28

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.