Sąsiedzki piknik w centrum miasta

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Śródmiejski piknik sąsiedzki to doskonała okazja, by sobotę spędzić na świeżym powietrzu, na aktywnościach w samym centrum miasta. Już 3 sierpnia (sobota) w Parku Andersa odbędzie się impreza właśnie pod tą nazwą. 

Piknik rozpocznie się w samo południe.

– Zapraszamy najbliższych sąsiadów, ale także wszystkich, którzy lubią Śródmieście i uważają, że nie trzeba uciec np. nad morze, by się zrelaksować – zachęcają organizatorzy pikniku i zapowiadają, że to pierwsze z dwóch spotkań tego typu przewidzianych dla mieszkańców w wakacje.

Podczas imprezy przewidziane są atrakcje i aktywności dla mieszkańców w różnym wieku. Będzie okazja do wzięcia udziału w miejskich warsztatach (np. poszukiwaniach tajemniczego Śródmieściaka), turnieju gier podwórkowych, czy losowaniu upominków. Będzie też można podpytać o plany związane z rewitalizacją tej części miasta, m.in. obejrzeć koncepcje zagospodarowania pięciu śródmiejskich kwartałów. Na finał wystąpią uczestnicy programu Must Be The Music – zespół Jackpot. Wstęp bezpłatny. Więcej na: srodmiejskipiknik.pl.

Organizatorami pikniku są Utila sp. z o.o. i Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne OSWAJANIE SZTUKI. Piknik realizowany w ramach projektu pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014–2020.

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.