Dzień (na) alei Wojska Polskiego

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

15 sierpnia w samo południe rozpocznie się drugi Śródmiejski piknik sąsiedzki. Tym razem jego miejscem i tematem będzie aleja Wojska Polskiego.

 

Wydarzenie odbędzie się na skwerze przy al. Wojska Polskiego 42 – w miejscu, gdzie niegdyś znajdowała się „ściana płaczu”.

– Ponownie zapraszamy mieszkańców śródmiejskich osiedli, ale też dalszych sąsiadów czy miłośników Śródmieścia – informują organizatorzy.

Okazją do wspólnego świętowania będzie tym razem Święto Wojska Polskiego, które stanowi punkt wyjścia do swoistego święta ulicy. Dlatego też w programie nie zabraknie tortu, wspólnego odśpiewania „Sto lat”, czy zbierania życzeń dla alei i całego Śródmieścia.

Podczas imprezy przewidziane są atrakcje i aktywności dla mieszkańców w różnym wieku. Będzie okazja do wzięcia udziału w miejskich warsztatach (np. konstruowania papierowych pojazdów), gry miejskiej „Szlakiem al. Wojska Polskiego”, czy losowaniu upominków. Będzie też można podpytać o plany związane z rewitalizacją tej części miasta, m.in. zobaczyć zwycięski projekt przebudowy alei Wojska Polskiego, czy obejrzeć koncepcje zagospodarowania pięciu śródmiejskich kwartałów.

Wstęp bezpłatny. Więcej na: srodmiejskipiknik.pl.

Organizatorami pikniku są Utila sp. z o.o. i Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne OSWAJANIE SZTUKI. Piknik realizowany w ramach projektu pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego w Szczecinie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014–2020.

  • mat.-prom.-OSWAJANIA-SZTUKI1_o
  • mat.-prom.-OSWAJANIA-SZTUKI2_o
  • mat.-prom.-OSWAJANIA-SZTUKI3_o
  • mat.-prom.-OSWAJANIA-SZTUKI4_o
  • mat.-prom.-OSWAJANIA-SZTUKI5_o
  • mat.-prom.-OSWAJANIA-SZTUKI_o

PIKNIK plakat

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Rejon Lewobrzeże
tel. 91 430 91 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon Prawobrzeże
tel. 91 461 36 92
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
91 430 91 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
Rejon Lewobrzeże
  91 430 91 15 od 8 do 15.30
Rejon Prawobrzeże
  91 461 36 92 wew.160 od 8 do 15.30
Pogotowie Lokatorskie
  91 488 09 86 po 15 i w dni wolne

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.