Środek w czasach kwarantanny – Zagrają na balkonie dla sąsiadów!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

Balkon przy ul. Pocztowej 8 stanie się sceną koncertową! Popłyną z niego elektroniczno-instrumentalne dźwięki w wykonaniu Porka i Kuncfota.

 

Kultura przenosi się w czasach pandemii do internetu i… na balkony. ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i OSWAJANIE SZTUKI zapraszają do udziału w trzeciej odsłonie akcji Śródmiejska Strefa Kultury Ponad Chodnikami, która trwa od początków epidemii. Już 15 maja (piątek) o godz. 18.00 na balkonie przy ul. Pocztowej 8 wystąpi duet Porek (trąbka) i Kuncfot (elektronika), którzy dadzą półgodzinny set instrumentalno-elektroniczny. „W czasach, kiedy nie możemy pójść na imprezę, impreza przyjdzie do Was” – zapowiadają organizatorzy.

Koncert będzie transmitowany na żywo online na facebookowych stronach ŚRODKA i wszczecinie.pl. Partnerem koncertu jest wszczecinie.pl.

O artystach:
Porek
To jego trąbka czaruje w składach: KanapaTrippin, Vespa, Skambomambo, Zakaz Posiadania, Fractal Tree, Ludzie Mili. Miłośnik wszechogarniającego hałasu, dźwięków z wytwórni Ninja Tune, fantastyki i komiksów.

Kuncfot
Członek ekipy PCV, współorganizator cyklu imprez Beat Junkies, digger, na rynku winylowych zbieraczy od przeszło dekady. Stara się łączyć różne style muzyczne, dbając o spójność granych przez siebie setów. Miłośnik instrumentalnego hip-hopu i downtempo szczególnie z lat 90. Duży wpływ na jego gust muzyczny miała scena UK z tego okresu. Dobra selekcja muzyczna przede wszystkim!

Akcja odbywa się w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji", koordynowanego przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki” i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie".

Wydarzenie na Facebooku tutaj.

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.