DOFINANSOWANIE Z RZĄDOWYCH PROGRAMÓW MIESZKANIOWYCH

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rządowe programy mieszkaniowe stanowią istotne wsparcie w budowie nowych oraz remontach starych mieszkań. Szczecińskie TBS realizauje zadania przy wsparciu Funduszu Dopłat w Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa.

dofinansowanie z budzetu panstwa

 

Fundusz Dopłat w Banku Gospodarstwa Krajowego przeznaczony jest na poprawę dostępności mieszkań budowanych lub remontowanych z przeznaczeniem na wynajem, co jest jednym z priorytetów polityki mieszkaniowej państwa. Szczególną rolę w tym zakresie pełnią inwestycje zwiększające zasoby mieszkań o stosunkowo niskich czynszach, podejmowane z zaangażowaniem gmin.

Rządowy Fundusz Rozwoju Mieszkalnictwa utworzony został jako forma wsparcia gmin w prowadzeniu polityki mieszkaniowej. Jego celem jest pobudzenie inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez społeczne inicjatywy mieszkaniowe (SIM) oraz towarzystwa budownictwa społeczngo (TBS).

 

STBS dofinansowanie rzadowe FD BGK   STBS dofinansowanie rzadowe RFRM 

znaki strona www

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Rejon Lewobrzeże
tel. 91 430 91 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon Prawobrzeże
tel. 91 461 36 92
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
91 430 91 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
Rejon Lewobrzeże
  91 430 91 15 od 8 do 15.30
Rejon Prawobrzeże
  91 461 36 92 wew.160 od 8 do 15.30
Pogotowie Lokatorskie
  91 488 09 86 po 15 i w dni wolne

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.